Menu Zamknij

Wylewki cementowe

Wylewki cementowe - wylewki betonowe - wylewki z mixokreta

Wylewki cementowe półsuche są też zwane potocznie maszynowymi bądź z mixokreta. Usługi mixokretem są świadczone przy użyciu specjalistycznego agregatu. Jest on wyposażony w specjalistyczną mieszarkę, w której w odpowiednich proporcjach umieszczany jest piasek, cement, niezbędne dodatki i woda. Po dokładnym wymieszaniu, za pomocą dołączonych węży materiał podawany jest w wyznaczone miejsce.

Co proponujemy?

Firma MIX-BET proponuje Klientom solidne wykonanie wylewek cementowych, styrobetonowych oraz wylewek anhydrytowych. Każdorazowo zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania. Przed rozpoczęciem projektu zawsze dokonujemy dokładnych pomiarów.
Proces robienia wylewki maszynowej możemy podzielić na etapy:

  • folie hydroizolacyjne,
  • styropian termoizolacyjny,
  • taśmy dylatacyjne,
  • zbrojenia,
  • szalowanie,
  • poziomowanie laserowe,
  • wylewka betonu,
  • zacieranie mechaniczne.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu i certyfikowanych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy posadzki niezniszczalne przez lata użytkowania. Wylewki wykonujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych. Zawsze realizujemy prace terminowo i solidnie.
Zapraszamy do skorzystania z oferty Klientów z woj. małopolskiego i okolic!

​Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z MIX-BET?

Od początków istnienia firmy stawiamy na wysoką jakość. Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też wiedza i kompetencje. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy stale poszerzają wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii i wykonywania wylewek betonowych oraz jastrychowych. Elementem wpływającym na uzyskanie najlepszych efektów są także sprawdzone materiały pochodzące od renomowanych producentów. Połączenie ich z nowoczesnymi maszynami i umiejętnościami jest kluczem do uzyskania wysokiej jakości posadzek betonowych.
Zdając sobie sprawę z faktu, że wykonanie wylewek jest podstawą do prowadzenia późniejszych prac dbamy o terminową realizację umowy. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Dokładne zaplanowanie prac i wcześniejsze przygotowanie się do nich poprzez przeprowadzenie wizji lokalnej umożliwiają nam ich ukończenie w wyznaczonym czasie.
Jesteś zainteresowany ofertą? Poszukujesz kompetentnej i sprawdzonej firmy? Poznaj szczegóły i skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i przedstawimy wstępną propozycję współpracy. 

Działamy w obszarze: Małopolska – Śląsk – m.in. WadowiceKętyAndrychówSkawinaKalwaria Zebrzydowska,  MyśleniceZatorBielsko-BiałaOświęcimSucha Beskidzka, Trzebinia, Chrzanów.