Menu Zamknij

Wylewki przemysłowe

Wylewki przemysłowe - posadzki przemysłowe

Oferujemy wysokiej jakości wylewki przemysłowe.

​Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z MIX-BET?

Od początków istnienia firmy stawiamy na wysoką jakość. Na tle konkurencji wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też wiedza i kompetencje. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, którzy stale poszerzają wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii i wykonywania wylewek betonowych oraz jastrychowych. Elementem wpływającym na uzyskanie najlepszych efektów są także sprawdzone materiały pochodzące od renomowanych producentów. Połączenie ich z nowoczesnymi maszynami i umiejętnościami jest kluczem do uzyskania wysokiej jakości posadzek betonowych.
Zdając sobie sprawę z faktu, że wykonanie wylewek jest podstawą do prowadzenia późniejszych prac dbamy o terminową realizację umowy. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z wcześniej ustalonym terminem. Dokładne zaplanowanie prac i wcześniejsze przygotowanie się do nich poprzez przeprowadzenie wizji lokalnej umożliwiają nam ich ukończenie w wyznaczonym czasie.
Jesteś zainteresowany ofertą? Poszukujesz kompetentnej i sprawdzonej firmy? Poznaj szczegóły i skontaktuj się z nami! Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i przedstawimy wstępną propozycję współpracy. 

Działamy w obszarze: Małopolska – Śląsk – m.in. WadowiceKętyAndrychówSkawinaKalwaria Zebrzydowska,  MyśleniceZatorBielsko-BiałaOświęcimSucha Beskidzka, Trzebinia, Chrzanów.

wylewki kęty